Mr. Jones

Mr. Jones izle

★ 5.8 1993 114 dk DramRomantik

Mr. Jones (1993) — Dram, Romantik. Mr. Jones, IPTV Online üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

Mr. Jones konusu nedir?

The story about the relationship between a manic depressive man, Mr. Jones, and the female doctor who takes more than a professional interest in his treatment.

Türler
Dram, Romantik
Vizyon
1993-10-08
Yönetmen
Mike Figgis
Puan
★ 5.8 / 10

Başroldekiler

  • Richard Gere Mr. Jones
  • Lena Olin Dr. Elizabeth 'Libbie' Bowen
  • Anne Bancroft Dr. Catherine Holland
  • Tom Irwin Dr. Patrick Shaye
  • Delroy Lindo Howard
  • Bruce Altman David

IPTV Online üzerinde Mr. Jones nasıl izlenir

IPTV Online üzerinde Mr. Jones izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Mr. Jones içeriğini IPTV Online ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Mr. Jones izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Online zaten Mr. Jones içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads