Jan Dara

Jan Dara izle

★ 5.9 2001 113 dk RomantikDram

Jan Dara (2001) — Romantik, Dram. Jan Dara, IPTV Online üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Jan Dara konusu nedir?

Jan Dara, annesi doğumda öldüğü için daha o an lanetlenmiştir. 13 yaşındayken üvey kızkardeşi onu işlemediği bir tecavüzle suçlayınca, evini terk etmek zorunda kalır. Yıllar sonra hasta babasından intikam almaya döner...

Türler
Romantik, Dram
Vizyon
2001-09-28
Yönetmen
Nonzee Nimibutr
Puan
★ 5.9 / 10

Başroldekiler

  • Suwinit Panjamawat Young Jan Dara
  • Santisuk Promsiri Luang Wissanandacha
  • Christy Chung Lai-Tai Miss Boonlueang
  • Egkarat Sarasook Jan Dara
  • Wipawee Charoenpura Mrs. Waad
  • Patharawarin Timkul Miss Kaew

IPTV Online üzerinde Jan Dara nasıl izlenir

IPTV Online üzerinde Jan Dara izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Jan Dara içeriğini IPTV Online ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Jan Dara izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV Online zaten Jan Dara içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads